Loading...

Szlachetna Miedż

SZLACHETNA MIEDŹ. Projektując wnętrza przechodzimy przez różne etapy prac. Rozpoczynamy od koncepcji, ustawienia ścianek, mebli i sprzętów. Potem jest długi, ale bardzo twórczy proces wizualizacji i to na tym etapie myślimy już o detalach, dodatkach, odcieniach, które stworzą charakter tego wnętrza i wtedy    potrzebny jest…

KOLOR koloru, który będzie tym ulubionym, przewodnim, łączącym wszystkie pomieszczenia w jedną całość, który będzie współgrał z kształtami mebli, bryłą schodów, który nie będzie drażnił i męczył inwestorów. Tym razem wybrałyśmy miedź.

KOLOR MIEDZI jest ciepły i delikatny, można łatwo go połączyć z odcieniami brązu i szarości. Może wystąpić nie tylko jako dodatek, element dekoracyjny wnętrza w postaci ramki, świecznika, poduszki, lampy, figurki, ale także jako element konstrukcyjny.
Może to być noga podpierająca blat, konstrukcja stolika kawowego, barierka na schodach, element mocowania tafli szkła do podłogi czy ściany.

MODNA MIEDŹ jest obecna nie tylko w katalogach i na ekspozycjach, dziś możemy kupić już baterie i akcesoria  łazienkowe w tym kolorze, lampy sufitowe, kinkiety, karnisze, klamki i wiele innych elementów wyposażenia wnętrz. Możemy też zamówić meble z miedzianymi frontami.

Miedź może też być kolorem, który nas wyróżni. Logo firmy czy wizytówka w tym kolorze z pewnością jest godna zapamiętania.

Kontakt

email : [email protected]
[email protected]
telefon : 607 305 529
Galeria GALA "'Dom I Wnętrze'
Lublin, Ul. Fabryczna 2
3 Piętro, Lok. 3.11
Pn. - Pt. 10:00 - 18:00

Dane do faktury

Manufactura - Tworzenie Przestrzeni
Dominika Błaziak
Ul. Mikołaja Reja 62
20-458 Lublin
NIP: 946-105-18-10

Kategorie